Kancelaria parafialna

Czynna:
- od poniedziałku do piątku:
  8.30 – 9.30 i 17.00 – 17.45
  (w okresie zimowym: 16.00 – 16.45)
- w soboty od 9.00 do 10.00

Nieczynna:
- w święta i uroczystości kościelne
- w pierwsze piątki miesiąca (po południu)
- w czasie rekolekcji parafialnych
- w Wigilię Bożego Narodzenia i Triduum Paschalne

Msza święta w niedzielę:
          w kościele parafialnym o godz.: 7.30; 10.00; 12.00; 18.00 /17.00 w okresie zimowym/
          w kaplicach: 8.30 Tarkawica
                                 9.00 Talczyn
                                 9.00 Giżyce
                                 16.30 Łukówiec /15.30                                     w okresie zimowym/

Msza święta w dni powszednie
         w kościele parafialnym o godz.: 7.00; 7.30, 8.00, 18.00 /17.00 w okresie zimowym/.

Adres:
Pl. Księżnej Anny Jabłonowskiej 15
21-150 Kock
tel. 81/859-14-02

e-mail: parafiakock@op.pl

Numer konta:
73 8046 0002 2010 1270 1100 0002

2 stycznia 2019

Wizyta duszpasterska 2018/2019

Wizyta duszpasterska 2018/2019

czwartek            27 grudnia 2018

godz. 9.00           Łukówiec /3ks./

 

piątek                 28 grudnia 2018

godz. 9.00           Tarkawica /4ks./

 

sobota                29 grudnia 2018

godz. 9.00           Górka /4ks./

 

poniedziałek      31 grudnia 2018

godz. 9.00           Giżyce i Karolina /3ks./

 

środa                  2 stycznia 2019

godz. 9.00           Białobrzegi /3ks./

godz. 15.00        ul. Sienkiewicza, Mickiewicza /1ks./

                            ul. Polna, Prusa /1ks./

                            ul. Lubartowska, Piłsudskiego. Zastodolna /1ks./

 

czwartek            3 stycznia 2019

godz. 9.00           Wólka Rozwadowska /1ks./

                             Bykowszczyzna /1ks./

godz. 15.00        ul. Warszawska /3ks./

 

piątek                 4 stycznia 2019

godz. 15.00        ul. 1 Maja /2ks./

                             ul. Pocztowa /1ks./

 

sobota                5 stycznia 2019

godz. 9.00           Tchórzew /3ks./

 

poniedziałek      7 stycznia 2019

godz. 9.00           Skromowice /1ks./

godz. 15.00        ul. Kleeberga /2ks./

                             ul. Łukowska i Pogodna /1ks./

 

wtorek                8 stycznia 2019

godz. 9.00           Żurawiniec /1ks./

                             Kolonia Żurawiniec /1ks./

godz. 15.00        ul. Jana Pawła II /3ks./

 

środa                  9 stycznia 2019

godz. 9.00           Annopol /2ks./

godz. 15.00       ul. Wojska Polskiego blok nr 2, a następnie blok nr 5 /1ks./

                            ul. Wojska Polskiego blok nr 20 /1ks./

 

czwartek            10 stycznia 2019

godz. 9.00           Sułoszyn /3ks./

godz. 15.00         ul. Berka Joselewicza /3ks./

 

 piątek                 11 stycznia 2019

godz. 15.00        ul. Wojska Polskiego /3ks./

 

 sobota                12 stycznia 2019

godz. 9.00           Talczyn /2ks./

                              Tereba /1ks./

 

poniedziałek      14 stycznia 2019

godz. 9.00           Kolonia Kock /1ks./

godz. 15.00         ul. Radzyńska i ul. Jana Chrzciciela /3ks./

 

 wtorek                15 stycznia 2019

godz. 9.00            Nowe Białobrzegi /1ks./

                               Kolonia Białobrzegi / 1ks/

godz. 15.00          ul. Zaszkolna /1ks./

                               ul. Przechodnia i blok nauczyciela 1ks./

                               ul. Stodolna i Sportowa /1ks./

 

 środa                  16 stycznia 2019

godz. 9.00            Bożniewice /1ks./

                              Ruska Wieś / 1ks/

godz. 15.00        Pl. Anny Jabłonowskiej i ul. Kościuszki /2ks./

 

czwartek            17 stycznia 2019

godz. 9.00           Wola Skromowska /3ks./

 

 piątek                18 stycznia 2019

godz. 15.00        ul 3 Maja /1ks./

                             ul. Osińskiego /1ks./

                            ul. PCK i ul. Cmentarna /1ks./

 

sobota                19 stycznia 2019

godz. 9.00           Pożarów /2ks./

                             Wygnanka /1ks./

 

 poniedziałek      21 stycznia 2019

godz. 15.00          ul. Stępnia /1ks./

                              ul. Jagiełły 1ks./

 

wtorek                22 stycznia 2019

godz. 9.00           Lipniak /1ks./

                              Annówka / 1ks/

godz. 15.00        ul. Gen. Kruka, ul. Biskupów Płockich/1ks./

                             ul. 27 Dyw. Wołyńskiej AK, Ariańska, Kołłątaja /1ks./

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
37 0.13686490058899