Kancelaria parafialna

Czynna:
- od poniedziałku do piątku:
  8.30 – 9.30 i 17.00 – 17.45
  (w okresie zimowym: 16.00 – 16.45)
- w soboty od 9.00 do 10.00

Nieczynna:
- w święta i uroczystości kościelne
- w pierwsze piątki miesiąca (po południu)
- w czasie rekolekcji parafialnych
- w Wigilię Bożego Narodzenia i Triduum Paschalne

Msza święta w niedzielę:
          w kościele parafialnym o godz.: 7.30; 10.00; 12.00; 18.00 /17.00 w okresie zimowym/
          w kaplicach: 8.30 Tarkawica
                             9.00 Talczyn
                             9.00 Giżyce
                       

Msza święta w dni powszednie
         w kościele parafialnym o godz.: 7.00; 7.45, 18.00 /17.00 w okresie zimowym/.

Adres:
pl. Księżnej Anny Jabłonowskiej 15
21-150 Kock
tel. 81/859-14-02

e-mail: parafiakock@op.pl

Numer konta:
73 8046 0002 2010 1270 1100 0002

2 stycznia 2023

Wizyta duszpasterska - 2022/2023 r.

Wizyta duszpasterska - 2022/2023 r.

 

WIZYTA DUSZPASTERSKA

2022 / 2023 r.

 

            Czwartek                               29.12.2022 r.

            Godz. 9.30                              Giżyce, Karolina (3 ks.)

            Piątek                                    30.12.2022 r.

            Godz. 9.30                              Talczyn, Tereba (3 ks.)

            Sobota                                               31.12.2022 r.

            Godz. 9.30                              Sułoszyn (3 ks.)

            Poniedziałek                          02.01.2023 r.

            Godz. 9.00                              ul. Przechodnia i blok nauczycielski (1 ks.)

            Godz. 15.30                            ul. Berka Joselewicza (3 ks.)

            Wtorek                                  03.01.2023 r.

            Godz. 9.30                              Bożniewice (1 ks.)

            Godz. 9.30                              Annówka (1 ks.)

            Godz. 15.30                            ul. Cmentarna (1 ks.)

            Środa                                     04.01.2023 r.

            Godz. 15.30                            Ariańska, Bp Płockich, Kołłątaja, Kruka (1 ks.)

            Godz. 15.30                            Jagiełły (1 ks.)

            Czwartek                               05.01.2023 r.

            Godz. 9.00                              ul. Kościuszki i Pl. Anny Jabłonowskiej (1 ks.)

            Godz. 15.30                            Wojska Polskiego blok nr 2 (1 ks.)

            Godz. 15.30                            Wojska Polskiego blok nr 5 (1 ks.)

            Godz. 15.30                            Wojska Polskiego blok nr 20 (1 ks.)

            Sobota                                               07.01.2023 r.

            Godz. 9.30                              Tchórzew (3 ks.)

            Poniedziałek                          09.01.2023 r.

            Godz. 9.30                              Lipniak (1 ks.)

            Godz. 15.30                            ul. Polna i Prusa (1 ks.)

            Godz. 15.30                            ul. 1-Maja i Pocztowa (1 ks.)

            Wtorek                                  10.01.2023 r.

            Godz. 9.30                              Ruska Wieś (1 ks.)

            Godz. 15.30                            ul. Mickiewicza i Sienkiewicza (1 ks.)

            Środa                                     11.01.2023 r.

            Godz. 15.30                            ul. Zaszkolna (1 ks.)

            Czwartek                               12.01.2023 r.

            Godz. 15.30                            ul. Radzyńska i św. Jana Chrzciciela (3 ks.)

            Piątek                                    13.01.2023 r.

            Godz. 9.00                              ul. Łukowska i Pogodna (1 ks.)

            Godz. 15.30                            ul. Jana Pawła II (3 ks.)

            Sobota                                               14.01.2023 r.

            Godz. 9.30                              Tarkawica (3 ks.)

            Poniedziałek                          16.01.2023 r.

            Godz. 9.30                              Żurawiniec (1 ks.)

            Godz. 9.30                              Kolonia Żurawiniec (1 ks.)

            Godz. 15.30                            ul. Warszawska (2 ks.)

            Wtorek                                  17.01.2023 r.

            Godz. 9.30                              Pożarów (2 ks.)

            Godz. 15.30                            ul. Stępnia i 27. Dywizji AK (2 ks.)

            Środa                                     18.01.2023 r.

            Godz. 9.30                              Annopol (2 ks.)

            Czwartek                               19.01.2023 r.

            Godz. 14.30                            ul. Wojska Polskiego (3 ks.)

            Piątek                                    20.01.2023 r.

            Godz. 9.30                              Wola Skromowska (3 ks.)

            Godz. 15.30                            ul. Lubartowska, Piłsudskiego, Zastodolna (1 ks.)

            Sobota                                               21.01.2023 r.

            Godz. 9.30                              Łukówiec (3 ks.)

            Poniedziałek                          23.01.2023 r.

            Godz. 9.30                              Białobrzegi Kolonia (1 ks.)

            Godz. 9.30                              Nowe Kolonie Białobrzegi (1 ks.)

            Wtorek                                  24.01.2023 r.

            Godz. 9.30                              Annopol (2 ks.)

            Godz. 15.30                            ul. Stodolna i Sportowa (1 ks.)

            Godz. 15.30                            ul. 3-Maja

             Środa                                     25.01.2023 r.

            Godz. 9.30                              ul. Kleeberga (2 ks.)

             Czwartek                               26.01.2023 r.

            Godz. 15.30                            ul. Wojska Polskiego (3 ks.)

             Piątek                                    27.01.2023 r.

            Godz. 15.30                            ul. Warszawska (2 ks.)

            Godz. 15.30                            ul. PCK i Osińskiego (1 ks.)   

             Sobota                                               28.01.2023 r.

            Godz. 9.30                              Górka (4 ks.)  

 

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
38 0.044303894042969