Kancelaria parafialna

Czynna:
- od poniedziałku do piątku:
  9.00 – 10.00 i 17.00 – 17.45
  (w okresie zimowym: 16.00 – 16.45)
- w soboty od 9.00 do 10.00

Nieczynna:
- w święta i uroczystości kościelne
- w pierwsze piątki miesiąca (po południu)
- w czasie rekolekcji parafialnych
- w Wigilię Bożego Narodzenia i Triduum Paschalne

Msza święta w niedzielę:
          w kościele parafialnym o godz.: 7.30; 10.00; 12.00; 18.00 /17.00 w okresie zimowym/
          w kaplicach: 8.30 Tarkawica
                             9.00 Talczyn
                             9.00 Giżyce
                       

Msza święta w dni powszednie
         w kościele parafialnym o godz.: 7.00; 7.45, 18.00  /17.00 w okresie zimowym/.

Adres:
pl. Księżnej Anny Jabłonowskiej 15
21-150 Kock
tel.

e-mail: parafiakock@op.pl

Numer konta:
73 8046 0002 2010 1270 1100 0002

2 stycznia 2024

Wizyta duszpasterska 2023/2024

Wizyta duszpasterska 2023/2024

WIZYTA DUSZPASTERSKA

2023/2024

 

Wtorek 02.01.2024 r.

Godz. 9.30 – Annówka (1 ks.)

Godz. 15.30 – ul. Berka Joselewicza, Ogrodowa (3 ks.)

 

Środa 03.01.2024 r.

Godz. 9.30 – Pożarów (2 ks.)

Godz. 15.30 – ul. Zaszkolna (1 ks.)

Godz. 15.30 – ul. Stodolna i Sportowa (1 ks.)

 

Czwartek 04.01.2024 r.

Godz. 9.30 – Talczyn (bez Tereby) (3 ks.)

Godz. 15.30 – ul. Ariańska, Bp. Płockich, Kołłątaja, Kruka (1 ks.)

Godz. 15.30 – ul. Jagiełły (1 ks.)

 

Piątek 05.01.2024 r.

Godz. 9.30 – Tereba (2 ks.)

Godz. 15.30 – ul. Stępnia i 27 Dyw. AK (2 ks.)

 

Poniedziałek 08.01.2024 r.

Godz. 15.30 – ul. Jana Pawła II (3 ks.)

 

Wtorek 09.01.2024 r.

Godz. 15.30 – ul. Radzyńska i Jana Chrzciciela (3 ks.)

 

Środa 10.01.2024 r.

Godz. 9.30 – Żurawiniec Kolonia (1 ks.)

Godz. 9.30 – Skromowice (1 ks.)

Godz. 15.30 – ul. 3-maja (2 ks.)

 

Czwartek 11.01.2024 r.

Godz. 9.30 – Wola Skromowska (3 ks.)

Godz. 15.30 – ul. Lubartowska, Piłsudskiego, Zastodolna (1 ks.)

Godz. 15.30 – ul. 1-maja i Pocztowa (2 ks.)

 

Piątek 12.01.2024 r.

Godz. 9.30 – Lipniak (1 ks.)

Godz. 9.30 – Wólka Rozwadowska (1 ks.)

Godz. 15.30 – ul. Przechodnia i blok nauczycielski (1 ks.)

Godz. 15.30 – ul. Łukowska i Pogodna (1 ks.)

 

Sobota 13.01.2024 r.

Godz. 9.30 – Tchórzew (3 ks.)

 

Poniedziałek 15.01.2024 r.

Godz. 15.30 – ul. Wojska Polskiego (3 ks.)

 

Wtorek 16.01.2024 r.

Godz. 9.30 – Żurawiniec (1 ks.)

Godz. 15.30 – Giżyce, Karolina (3 ks.)

 

Środa 17.01.2024 r.

Godz. 9.30 – Annopol (2 ks.)

Godz. 15.30 – ul. Warszawska (2 ks.)

 

Czwartek 18.01.2024 r.

Godz. 9.30 – Białobrzegi Wieś (3 ks.)

Godz. 15.30 – ul. Cmentarna (1 ks.)

Godz. 15.30 – ul. Osińskiego, PCK (1 ks.)

 

Piątek 19.01.2024 r.

Godz. 9.30 – Białobrzegi Kolonia, Nowe Kolonie Białobrzegi (2 ks.)

Godz. 15.30 – ul. Kościuszki i pl. A. Jabłonowskiej (1 ks.)

 

Sobota 20.01.2024 r.

Godz. 9.30 – Łukówiec (3 ks.)

 

Poniedziałek 22.01.2024 r.

Godz. 15.30 – ul. Wojska Polskiego – bloki 2, 5, 20 (3 ks.)

 

Wtorek 23.01.2024 r.

Godz. 9.30 – Ruska Wieś (1 ks.)

Godz. 15.30 – ul. Wojska Polskiego blok nr 30 (1 ks.)

Godz. 15.30 – ul. Sienkiewicza i Mickiewicza (1 ks.)

Godz. 15.30 – ul. Polna i Prusa (1 ks.)

 

Środa 24.01.2024 r.

Godz. 9.30 – Bykowszczyzna (1 ks.)

Godz. 9.30 – Kock Kolonia (1 ks.)

 

Czwartek 25.01.2024 r.

Godz. 9.30 – ul. Kleeberga (3 ks.) (1 ks. zacznie od bloków, 2 od centrum Kocka)

 

Piątek 26.01.2024 r.

Godz. 9.30 – Wygnanka (1 ks.)

Godz. 9.30 – Bożniewice (1 ks.)

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
39 0.026435136795044