Kancelaria parafialna

Czynna:
- od poniedziałku do piątku:
  8.30 – 9.30 i 17.00 – 17.45
  (w okresie zimowym: 16.00 – 16.45)
- w soboty od 9.00 do 10.00

Nieczynna:
- w święta i uroczystości kościelne
- w pierwsze piątki miesiąca (po południu)
- w czasie rekolekcji parafialnych
- w Wigilię Bożego Narodzenia i Triduum Paschalne

Msza święta w niedzielę:
          w kościele parafialnym o godz.: 7.30; 10.00; 12.00; 18.00 /17.00 w okresie zimowym/
          w kaplicach: 8.30 Tarkawica
                             9.00 Talczyn
                             9.00 Giżyce
                       

Msza święta w dni powszednie
         w kościele parafialnym o godz.: 7.00; 7.45, 18.00 /17.00 w okresie zimowym/.

Adres:
Pl. Księżnej Anny Jabłonowskiej 15
21-150 Kock
tel. 81/859-14-02

e-mail: parafiakock@op.pl

Numer konta:
73 8046 0002 2010 1270 1100 0002

Lista Radnych

RADA EKONOMICZNA

  1. Cybulska Elżbieta                  
  2. Gruba Józef                            
  3. Kopeć Jacek                           
  4. Kot Krystyna                         
  5. Mitura Maria Jolanta              
  6. Obroślak Józef                       
  7. Osik Jerzy                              
  8. Przystupa Marek
  9. Żeleźnik Renata

RADA DUSZPASTERSKA

  1. Bilski Janusz                          
  2. Bilski Jerzy                             
  3. Brygoła Henryk                     
  4. Cybul Szymon                       
  5. Czeladka Janusz                     
  6. Dajek Zbigniew                     
  7. Drewienkowska Małgorzata  
  8. Golonka Wojciech                 
  9. Jończak Stanisław                  
  10. Kępka Jan            
  11. Kusyk Małgorzata                  
  12. Mitura Mirosława                   
  13. Mitura Piotr                            
  14. Mitura Stanisław                    
  15. Nakonieczny Adam               
  16. Orzeł Bogusław                     
  17. Osik Urszula                          
  18. Pożarowszczyk Renata          
  19. Pożarowszczyk Stanisław                          
  20. Sidor Bożena                         
  21. Sikorska Alina                        
  22. Szczepańska Alicja                
  23. Ściseł Karol                            
  24. Świć Witold                           
  25. Wesołowska Katarzyna
  26. Żuk Janusz
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
37 0.054302930831909